Вхід для зареєстрованих користувачів
Логін:
Пароль:
Увійти Відновити пароль
Відновити пароль
E-mail:
Зазначений email не зареєстрований Неправильний формат
Введіть суму чисел на зображенні:
Надіслати
Кількість
Сума
2x3
 
Продовжити покупки Оформити замовлення
грн
У Вашому кошику немає товарів

Види поверхонь офісних дошок!!!

Дата публікації: 17 жовтня 2013 року

Магнітно-маркерні дошки. Види поверхонь.

Поверхня магнітно-маркерних дощок залежно від покриття підрозділяється на декілька видів. Відповідно, від своїх властивостей, якості і довговічності магнітно-маркерні дошки відрізняються і за ціною.

Дошки з меламіновим покриттям.                          

Дошки меламінові дуже прийнятні за ціною, і Ви їх не відрізните на вигляд від лакованих, але є одно але, вони не мають магнітних властивостей. Цей вид дощок дістав свою назву із-за спеціальної плівки меламіну, яка покриває шар пластика. При інтенсивному використанні, з часом, плівка може вбирати маркер і не буде вже такою білою. Дошки меламінові служать приблизно два роки.

Лаковані дошки.                                    

Найбільш поширені зараз - лаковані дошки. Хороше співвідношення ціни і якості. Уявіть собі сталевий лист, який спочатку покривають фарбою, а згори спеціальним лаком. Така поверхня магнітна і залежно від кольору фарби може використовуватися для письма крейдою або маркером. Цей вид дощок прослужить від трьох до п'яти років.

Керамічні дошки.

Нині найміцнішою і довговічнішою є керамічна поверхня Р3. Технологія виготовлення поверхні така ж, як і у лакованих, але замість лаку наносять спеціальну емаль. Завдяки високотемпературній обробці покритого емаллю листа поверхня придбає ідеально рівну, непористу структуру. Вона надзвичайно міцна і стійка до дрібних механічних ушкоджень! Написи з такої поверхні стираються без слідів! Керамічна поверхня стійка до дії сонячних променів і не змінює свого кольору, не піддається дії хімічно активних речовин (окрім кислот), стійка до частого написання, стиранню і до подряпин. На цей вид поверхні виробники дають гарантію більше двадцяти років! Ще одно з переваг керамічної поверхні - це гігієнічність. На ній не скупчуються бактерії і мікроби. Недаремно плиткою з керамічною поверхнею облицьовували полу і стіни в операційних.

Важливим є той чинник, що керамічна поверхня магнітно-маркерних дощок має властивості антивідблисків, що дозволяє використати дошки в якості екрану для проэкторов.

Магнітно-маркерні дошки є не лише інструментом для передачі інформації, але і частиною інтер'єру. Тому дошки доступні в чотирьох видах рамок - від простої рамки MDF до високоміцного профілю з аннодованого алюмінія.

Скляні дошки.                                                                

Ну а якщо Ви хочете абсолютно відрізнятися від усіх інших і зробити свій офіс ексклюзивним - то Вам просто необхідно повісити у своєму офісі барвисту, яскраву скляну дошку. По ній можна писати маркерами, не лише крейдовими на водній основі, а і звичайними для маркерних дощок, також кріпити інформацію спеціальними посиленими магнітами з неодіма. А миється вона звичайним засобом для чищення стекол. Треба звернути увагу, що скляні дошки не годяться для безперервного письма по них крейдяними маркерами. Крейдяними маркерами на водній основі складно писати безперервно, оскільки доводиться їх постійно струшувати, щоб змочувати крейду. Для заміток і якоїсь важливої інформації, нагадуванні - ці дошки ідеальні. Вони впадають у вічі, оскільки не помітити цю дошку не можливо і відповідно все, що на ній написано Ви не пропустите. Головна перевага - це колір і прекрасна можливість декорувати приміщення.

Все у Ваших руках, тепер Ви зможете без зусиль підібрати собі дошку в офіс.

А найголовніше, що усі ці дошки є у нас в асортименті ТМ 2х3.

Вдалих покупок!!!!


Коментарі
Ірина пише:
Дата коментаря: 24.07.2014 12:47 року
Добрий день! Скільки коштує скляна дошка білого і чорного кольору розміру 100/100 см ? з доставкою до Львова Дякую!
Відповісти
Ім'я:
E-mail:
Повідомлення:
Надіслати
Представник компанії пише:
Дата коментаря: 24.07.2014 13:00 року
Доброго дня! Ціни та наявність скляних дощок Ви можете подивитись на нашому сайті . Наша компанія продає дошки виключно через дилерську мережу. Зайдіть в розділ "ДЕ КУПИТИ", виберіть свій регіон на мапі і під мапою знайдіть дилера, у якого Вам зручніше придбати нашу продукцію.
Відповісти
Ім'я:
E-mail:
Повідомлення:
Надіслати
Додати коментар
Ім'я:
E-mail:
Повідомлення:
Отправить
Гвоздь сезону

Інтерактивна дошка

ESPRIT MULTI TOUCH

-більше 4х дотиків

Нас рекомендують
Facebook