Вхід для зареєстрованих користувачів
Логін:
Пароль:
Увійти Відновити пароль
Відновити пароль
E-mail:
Зазначений email не зареєстрований Неправильний формат
Введіть суму чисел на зображенні:
Надіслати
Кількість
Сума
2x3
 
Продовжити покупки Оформити замовлення
грн
У Вашому кошику немає товарів

Інтерактивні дошки - Навіщо вони і для кого?

Дата публікації: 25 червня 2013 року

   Інтерактивні дошки все більше знаходять застосування в нашому житті. Вони стали гарним інструментом передачі та сприйняття інформації.

ПРИНЦИП РОБОТИ
   Что же такое интерактивная доска (ИД) - это большая сенсорная доска, на которую с помощью проектора проецируется изображение рабочего стола компьютера.


   Проектор може встановлюватися перед дошкою або підвішується під стелею, проте є істотний мінус, доводитися стояти боком до дошки, щоб не загороджувати проектоване зображення, що незавжди зручно. Краще використовувати проектори коротко-променеві або короткофокусні, проектор знаходиться на близькій відстані над дошкою і дає проекцію на всю поверхню. Не перекривається світловий потік і яскраве світло проектора не влучає в очі доповідачу.
   ІД вішають на стіну або в спеціальні мобільні конструкції, деякі конструкції вже з вбудованим утримувачем для коротко-променевого проектора.

 2 ОСНОВНИХ ГРУПИ ІД
    
Слід сказати, що ІД виробляються із застосуванням різних технологій визначення положення маркера або пальця на поверхні. Зараз існують: сенсорна резистивна, оптична, інфрачервона, ультразвукова, електромагнітна технології.


    Всі ці технології можна розділити на 2 умовні підгрупи: дошки, якими можна керувати рукою або ж дошки, для яких потрібен спеціальний «маркер».

  
  Кожна з них має свої переваги: для однієї це швидкість і легкість управління без додаткових інструментів; на інший ж, простіше робити побудови і всі операції пов'язані з точністю визначення дотику.

   Якщо на ІД будуть часто писати, то має сенс купити ІД, за якою можна писати маркерами для сухостираємих дощок, коли вона не використовується, як інтерактивна. Кожна ІД забезпечена програмним забезпеченням, але краще використовувати ІД, які працюють з будь-яким ПО, а не тільки зі своїм.
    Звичайно, це далеко не всі питання, якими варто керуватися при виборі інтерактивної дошки. Слід розглянути умови гарантії та ремонту у разі несправності ІД, наявність інструкції, ознайомитися з функціоналом інтерактивної дошки і простотою його освоєння, ну і звичайно, не забувати про ціну.

НАЙГОЛОВНІША ПОРАДА!
  
 Не поспішайте купувати перше-ліпше інтерактивне обладнання тільки тому, що воно носить назву «інтерактивна дошка» і при цьому найдешевша на ринку. Найкраще порадитися з фахівцем, ознайомитися з продукцією різних виробників, визначити для себе всі необхідні функціональні, технічні моменти.
   Для невеликих нарад та презентацій всередині компанії зазвичай досить простої маркерної дошки. А якщо в процесі наради знадобиться конференц-зв'язок, зміни або позначки, змінюється кардинально план і інформацію необхідно зберегти для подальшого використання? Для таких цілей використовують інтерактивні дошки. Це зручно, сучасно і просто.

МІСЦЕ УСТАНОВКИ ІД
   Дуже важливо, як буде організована взаємодія інтерактивної дошки (ІД) з проектором.
   Якщо ваш проектор не буде підвішений до стелі, а стоїть на столі, вважайте, що ККД дошки впав більш ніж вполовину. Тінь постійно буде закривати значну поверхню ІД. Це не тільки зменшить огляд для сидячих, а й заважатиме зручної навігації тому, хто працює біля інтерактивної дошки.
   А ще ви будете змушені постійно займатися калібруванням дошки.
  Якщо є можливість, придбайте короткофокусний проектор, який зведе появу тіні на екрані майже до нуля.
   Уважно підбирайте місце розміщення проектора. Справа не тільки в що заважає тіні, а й у тому, щоб промінь проектора якомога менше засліплювало вас. Це можливо при максимально високому розміщенні проектора.
   Не ставте інтерактивну дошку біля вікна, сонячне світло кардинально змінює в гірший бік якість зображення. Навіть жалюзі вам мало допоможуть.
   Інтерактивна дошка повинна бути розміщена таким чином, щоб можна було спокійно зайняти місце праворуч або ліворуч від неї.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ БАЗОВУ БІБЛІОТЕКУ
    Більшість ІД має однаковий набір інструментів, які досить легко засвоїти. Інтерактивна дошка буде набагато корисніше, якщо ви будете ефективно використовувати наявну бібліотеку ресурсів: графіки, карти, невеликі анімації, тривимірні зображення і багато іншого.

РОБОТА З ПРОГРАМНИМИ ДОДАДКАМИ
    Не забувайте, що ІД - свого роду великий планшет. Керуйте своїм комп'ютером прямо з дошки, користуючись програмами складання презентацій, флеш-анімаціями, іншими програмними додатками. Звичайно, важливо використовувати наявні в цих програмах інструменти інтерактивності: гіперпосилання, тригери, перетягування об'єктів (drag and drop).

ВИВЧІТЬ ВСІ МОЖЛИВОСТІ ІД
   І, звичайно ж, багато залежить від того, наскільки впевнено ви володієте інтерактивною дошкою. Вона може допомогти вам створити максимально комфортні умови роботи, але лише в тому випадку, якщо ви пізнали всі «секрети» інтерактивної дошки.

 ПЕРЕД ПОКУПКОЮ ВАЖЛИВО!

  • вивчити всі наявні пропозиції на ринку;
  • з'ясувати, хто виробник ІД;
  • чи використовує виробник Touch технологію;
  • чи є гарантійне та сервісне обслуговування;
  • чи довіряєте ви виробнику;
  • наскільки швидко вам нададуть ремонт або сервіс в разі поломки.

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

   Це головна умова при покупці. Гарантія на обслуговування повинна бути не менше 2 років. Дізнавайтеся, які саме деталі дошки потрапляють під гарантію. Де знаходиться сервісний центр і як швидко вас зможуть там обслужити. Незабувайте, що сервісне післягарантійне обслуговування, як правило, платне. Задайте максимум питань, навіть найдурніших, на ваш погляд. Вам повинні дати дуже детальну інформацію та вичерпну відповідь.

Бажаємо Вам успіху у виборі та купівлі інтерактивних дощок.

Коментарі
Додати коментар
Ім'я:
E-mail:
Повідомлення:
Отправить
Гвоздь сезону

Інтерактивна дошка

ESPRIT MULTI TOUCH

-більше 4х дотиків

Нас рекомендують
Facebook