Вхід для зареєстрованих користувачів
Логін:
Пароль:
Увійти Відновити пароль
Відновити пароль
E-mail:
Зазначений email не зареєстрований Неправильний формат
Введіть суму чисел на зображенні:
Надіслати
Кількість
Сума
2x3
 
Продовжити покупки Оформити замовлення
грн
У Вашому кошику немає товарів

ІНТЕРАКТИВНІ ДОШКИ!

Дата публікації: 6 червня 2013 року

   Сучасні діти змалку починають отримувати великий обсяг інформації з різноманітних джерел: комп’ютера (через Інтернет), мобільного телефона та сучасних винаходів (смартфона, айпода тощо), які давно стали для дітей звичними предметами щоденного вжитку.
   Сучасне молоде покоління звикло користуватися новомодними технічними винаходами. Та й сучасна система освіти не пасе задніх: поступово використання інтерактивних технологій стає невід’ємною частиною навчального процесу. Учителі поряд із традиційними успішно використовують нові методи роботи з учнями.
   З метою поліпшення якості освіти молодого покоління відповідно до указу Президента України «Про заходи щодо визначення і реалізації проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку» від 8 вересня 2010 р. № 895 з 1 вересня 2012 року починає свою діяльність новий проект «Відкритий світ», якому надано статус національного (відповідно до Постанови Кабінету міністрів України).

   МЕТА ПРОЕКТУ — СТВОРЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОСВІТНЬОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ:
1. Створення освітньої інфраструктури на основі безпровідної мережі 4-го покоління;
2. Стандартизація та уніфікація методик навчання та створення централізованої системи навчання та оцінки знань учнів
3. Упровадження інформаційно-комп’ютерних технологій у систему управління освітніми установами.
Детальну інформацію про проект «Відкритий Світ» можна дізнатися на сайті www.ow.org.ua.

ДЛЯ УЧАСТІ В НАЦІОНАЛЬНОМУ ПРОЕКТІ, ШКОЛАМ НЕОБХІДНО МАТИ ІНТЕРАКТИВНЕ УСТАТКУВАННЯ         Представництво польського виробника, ТОВ «2х3 Україна», що працює на ринку України понад 7 років у галузі презентаційного обладнання, пропонує Вам новітні інформаційні технології в навчанні — інтерактивне устаткування, яке допоможе перевести напрацьований десятиліттями методичний матеріал в електронну форму, заощадити на друкованих навчальних посібниках і навіть скоротити терміни навчання. Інтерактивне устаткування допомагає учням краще сприймати візуальну інформацію, сприяє підвищенню рівня навчальних досягнень, а викладачам — краще готуватися до уроків, робити їх більш цікавими для учнів.
  Використовуючи інтерактивне устаткування у своїй діяльності, Ви матимете доступ до усіх новітніх технологій в освіті, зможете отримувати з Інтернету безліч візуальної інформації, яка може супроводжуватися аудіо ефектами. Школярі у такому разі краще готуватимуться до предмета, це сприятиме розвитку творчих здібностей, навичок колективної роботи. Викладачі зможуть обмінюватися напрацьованим досвідом, розвивати і вдосконалювати навички володіння комп’ютером та навички роботи з інформаційно комунікаційними технологіями.

ЯК ПРАЦЮЄ ІНТЕРАКТИВНЕ УСТАТКУВАННЯ? 
   Обов’язкова умова для роботи з інтерактивним устаткуванням — наявність комп’ютера і проектора. Устаткування підключається до комп’ютера (за допомогою кабеля USB або Bluеtoоth), комп’ютер підключається до проектора, що надсилає зображення на поверхню, яка стає інтерактивною. Перед початком роботи з устаткуванням необхідно відкалібрувати поверхню (зробити активною), після цього на ній з’являється зображення з екрана комп’ютера.

                                     

ЩО ТАКЕ ІНТЕРАКТИВНЕ ЗОБРАЖЕННЯ?
   Це зображення, що реагує на торкання і змінюється під впливом електронного маркера, пальця, указки тощо, згідно з технологіями, що використовуються, в устаткуванні. Проекція у такому разі виконує роль екрана комп’ютера, а маркер, палець, указка тощо — комп’ютерної мишки.
   Щоб працювати з таким устаткуванням, достатньо розумітися на комп’ютерних програмах.
   Разом із будь-яким інтерактивним устаткуванням надається програмне забезпечення з базовими програмами–заготівлями для різних освітніх курсів навчальної програми. Як бонус-подарунок пропонуємо освітнє програмне забезпечення WizTeach в 22 мовних версіях. Воно стане хорошим помічником викладачів у підготовці до уроків.
   У арсеналі торговельної марки (далі — ТМ) 2х3 є 3 види інтерактивного устаткування:
1. Інтерактивна дошка Esprit Plus із сенсорною поверхнею.
2. Безпровідне устаткування з антивандальним покриттям Eno.
3. Інтерактивна приставка UBoard. Це компактне устаткування дозволяє зробити будь-яку плоску поверхню інтерактивною, навіть стіну приміщення.
   Усі інтерактивні дошки ТМ «2х3» є сухостиральними та мають керамічну магнітну поверхню. Ви можете писати по ній звичайними маркерами для сухостиральних дошок і прикріплювати потрібну інформацію за допомогою магнітів. Працювати з інтерактивною дошкою напрочуд просто. Така робота не вимагає спеціальних навичок.
   Але пам’ятайте, наскільки цікавим і захоплюючим буде Ваш урок — залежить тільки від Вас і Вашого уміння працювати з комп’ютерними програмами.
   На нашому сайті www.2x3-ua.com Ви зможете знайти усю необхідну і актуальну інформацію про будь-який продукт ТМ «2х3», отримати професійну консультацію, а також дізнатися про компанію дистриб’ютора у Вашому місті.
   Щоп’ятниці відбувається презентація-навчання в нашому офісі, записатись на неї можна щочетверга до 16.00 за телефонами: (044) 239-15-99/98 або +38(050)462 51 46.
   ТОВ «2х3 Україна» знаходиться за адресою: м. Київ, проспект Московський, 23, 3-й поверх, офіс 306 (орієнтир метро «Петрівка», ТРЦ «Городок», «Ельдорадо»).

Коментарі
Додати коментар
Ім'я:
E-mail:
Повідомлення:
Отправить
Гвоздь сезону

Інтерактивна дошка

ESPRIT MULTI TOUCH

-більше 4х дотиків

Нас рекомендують
Facebook